NOTARIUSZE
Małgorzata Janik-Rymarczyk
Katarzyna Walotek
Kancelaria Notarialna
Spółka Cywilna

NOTARIUSZ

Małgorzata

Janik-Rymarczyk


NOTARIUSZ

Katarzyna

Walotek

ul. Przemysłowa 10
40-020

Katowice

tel.:
32 255-41-25
662 106 044
501-425-777
www:
KatarzynaWalotek.notariusz.pl
Godziny pracy:
  • pn.: 9.00 - 18.00
  • wt. - czw.: 9.00 - 17.00
  • pt.: 9.00 - 15.00


W sąsiedztwie budynku ogólnodostępny parking - 2 godz. bezpłatny.

O NAS

Kancelaria Notarialna Małgorzaty Janik-Rymarczyk i Katarzyny Walotek w Katowicach mieści się w budynku biurowym przy ul. Przemysłowej numer 10, w pobliżu Osiedla Paderewskiego. Budynek posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie dostępny jest bezpłatny parking.

Kancelaria prowadzona jest w formie spółki cywilnej od 1 stycznia 2001 roku i jest jedną z najdłużej działających na terenie Katowic. Kancelaria współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie miasta, spółdzielniami mieszkaniowymi, a przede wszystkim z mieszkańcami Katowic i właśnie ich potrzeby są nam szczególnie bliskie.
Wszelkie konsultacje i porady notarialne są bezpłatne.

NOTARIUSZ MAŁGORZATA JANIK-RYMARCZYK

Notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk specjalizuje się w zakresie obsługi osób fizycznych dokonując takich czynności jak umowy sprzedaży, testamenty, akty poświadczenia dziedziczenia, umowy działu spadku lub podziału majątku wspólnego. W zakresie przeprowadzonych czynności notariusz udziela swoim klientom wszelkich informacji i pouczeń o skutkach prawnych dokonywanych czynności.
Notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk zajmuje się również obsługą spółek prawa handlowego, a także sprawami z zakresu prawa upadłościowego (w tym upadłości konsumenckiej) współpracując z wieloma syndykami. W ramach swoich uprawnień notariusz dokonuje audytu dokumentacji prawnej nieruchomości, zwłaszcza akt księgi wieczystej i dokumentacji geodezyjnej. Przez klientów ceniona jest za życzliwość, zaangażowanie i profesjonalizm.

NOTARIUSZ KATARZYNA WALOTEK

Notariusz Katarzyna Walotek posiada duże doświadczenie w obsłudze osób fizycznych jak i prawnych w zakresie czynności notarialnych związanych z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, w tym realizacją przedsięwzięć deweloperskich. Specjalizuje się w zakresie spraw prawa rzeczowego, spadkowego, upadłościowego (w tym upadłości konsumenckiej) oraz prawa spółek handlowych.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.02 s.