NOTARIUSZE
Małgorzata Janik-Rymarczyk
Katarzyna Walotek
Kancelaria Notarialna
Spółka Cywilna

NOTARIUSZ

Małgorzata

Janik-Rymarczyk


NOTARIUSZ

Katarzyna

Walotek

ul. Przemysłowa 10
40-020

Katowice

tel.:
32 255-41-25
662 106 044
501-425-777
www:
KatarzynaWalotek.notariusz.pl
Godziny pracy:
  • pn.: 9.00 - 18.00
  • wt. - czw.: 9.00 - 17.00
  • pt.: 9.00 - 15.00

Kancelaria notarialna Małgorzata Janik-Rymarczyk, Katarzyna Walotek Spółka Cywilna w Katowicach

Kancelaria notarialna Małgorzata Janik-Rymarczyk, Katarzyna Walotek Spółka Cywilna z siedzibą w Katowicach świadczy usługi notarialne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W tym zakresie prowadzimy czynności notarialne określone w ustawie z 14 lutego 1991 roku, związane z prawem rodzinnym, cywilnym, gospodarczym czy handlowym. Jesteśmy notariuszami z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego wykazujemy się nie tylko znajomością prawa, lecz także towarzyszącym mu procedurom. We wszystkich działaniach zobowiązujemy się zachować tajemnicę notarialną.

W celu ustalenia zakresu usług umożliwiamy kontakt drogą telefoniczną lub mailową, a także uprzejmie zapraszamy na spotkanie do naszej kancelarii. Zaznaczamy przy tym, że wszelkie konsultacje i porady notarialne świadczymy bezpłatne. Natomiast koszty związane z podjęciem czynności notarialnych zostały określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 czerwca 2004 roku.

Usługi notarialne

Do usług notarialnych świadczonych w ramach działania naszej kancelarii w Katowicach należą zarówno konsultacje i porady, podczas których proponujemy efektywne rozwiązania, jak i konkretne czynności mające charakter urzędowy. Należą do nich miedzy innymi sporządzanie oraz pospisywanie aktów notarialnych. Ponadto przewodzimy podczas spraw spadkowych, wspierając podczas sporządzania testamentu, a także zajmując się procedurami związanymi z poświadczeniem prawa do dziedziczenia lub zrzeczeniem się majątku. Nasi klienci mogą również skorzystać z usług w zakresie poświadczania notarialnego, takich jak: poświadczenie własnoręczności dokumentu lub jego elementów – podpisu czy daty.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.03 s.