NOTARIUSZE
Małgorzata Janik-Rymarczyk
Katarzyna Walotek
Kancelaria Notarialna
Spółka Cywilna

NOTARIUSZ

Małgorzata

Janik-Rymarczyk


NOTARIUSZ

Katarzyna

Walotek

ul. Przemysłowa 10
40-020

Katowice

tel.:
32 255-41-25
662 106 044
501-425-777
www:
KatarzynaWalotek.notariusz.pl
Godziny pracy:
  • pn.: 9.00 - 18.00
  • wt. - czw.: 9.00 - 17.00
  • pt.: 9.00 - 15.00

Notariusz w Katowicach

Notariusz powołany przez Ministra Sprawiedliwości świadczy usługi związane z nadaniem formy notarialnej określonym czynnościom. W tym zakresie prowadzimy działalność na zasadzie spółki cywilnej od 1 stycznia 2001 roku. To jedna z najdłużej działających kancelarii na terenie Katowic. Lokal znajduje się w centralnej części miasta – w budynku biurowym przy ul. Przemysłowej 10, w pobliżu Osiedla Paderewskiego. Obiekt posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie dostępny jest bezpłatny parking.

Notariusze Małgorzata Janik-Rymarczyk i Katarzyna Walotek

Jako notariusze czuwamy nad praworządnym zawieraniem umów oraz dbamy o bezpieczeństwo interesów naszych klientów. Nawiązujemy współpracę z wieloma firmami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie miasta, spółdzielniami mieszkaniowymi, a przede wszystkim z mieszkańcami Katowic, ponieważ właśnie ich potrzeby są nam szczególnie bliskie.

Notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk

Notariusz Małgorzata Janik-Rymarczyk specjalizuje się w zakresie obsługi osób fizycznych, dokonując czynności, takich jak sporządzenie aktów poświadczenia np. w przypadku dziedziczenia, umowy sprzedaży, testamentu, umowy działu spadku lub podziału majątku wspólnego. W zakresie przeprowadzonych czynności notariusz udziela swoim klientom wszelkich informacji i pouczeń o skutkach prawnych dokonywanych czynności.
Rejent Małgorzata Janik-Rymarczyk zajmuje się również obsługą spółek prawa handlowego, a także sprawami z zakresu prawa upadłościowego (w tym upadłości konsumenckiej), współpracując z wieloma syndykami. W ramach swoich uprawnień notariusz dokonuje audytu dokumentacji prawnej nieruchomości, zwłaszcza akt księgi wieczystej i dokumentacji geodezyjnej. Przez klientów ceniona jest za życzliwość, zaangażowanie i profesjonalizm.

Notariusz Katarzyna Walotek

Notariusz Katarzyna Walotek posiada duże doświadczenie w obsłudze zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. W ramach współpracy dokonuje czynności notarialnych związanych z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, które obejmują również realizację przedsięwzięć deweloperskich. Specjalizuje się w zakresie spraw prawa rzeczowego, spadkowego, upadłościowego (w tym upadłości konsumenckiej) oraz prawa spółek handlowych. Klienci doceniają jej zaangażowanie w sprawę oraz fachowe doradztwo.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.07 s.